Hledáme pomoc

Hledáme dobrovolníky a sponzory

Finanční dary můžete posílat na účet číslo: 233 959 0029/5500. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím slovo DAR. Pokud budete chtít potvrzení o daru, nebo navrhnout jiné možnosti spolupráce, kontaktujte prosím pořadatele.

Pokud nám chcete pomoci, přidejte se. Ať už jako dobrovolník nebo finanční podporovatel.

Sháníme spolehlivé pracovité lidi, kterým jde o společnou věc a jsou ochotní zdarma pomáhat s přípravou akce nebo ji finančně podpořit
na účet spolku 233 959 0029/5500.

Pořádat podobné akce stojí spoustu úsilí a peněz. A ač to tak možná nevypadá, nikdo z pořadatelů na akci nevydělává. Všechny utržené peníze jdou zpět na podporu akce. Dobrovolníci, v tomto případě především dobrovolnice, začínají na dubnových čarodějnicích pracovat již v lednu a pokračují až do května. Vše bez nároku na odměnu.

Je třeba zařídit a zorganizovat spoustu věcí - domluvit termín akce, vyrobit plakáty, inzerci v Odrazu, dát vám všem vědět na sociálních sítích, objednat skákací hrad a hudby, postavit a složit stánky, nakoupit občerstvení, buřty, oheň, tombolu, pódium, ozvučení, moderátory, pracovníky do stánků, domluvit vystoupení, zorganizovat hry pro děti, nakoupit, upéct, uvařit, nacvičit čarodějnický tanec...

K nejdůležitější části příprav patří oslovování sponzorů, díky kterým se na akci neplatí vstupné, kupuje se bohatá tombola, občerstvení pro dobrovolníky, pronajímá zvuková technika, staví pódium a najímají umělci, kteří vám celý den hrají... Covid nám do toho hodil vidle. A tak poprvé žádáme veřejnost o pomoc.